| Μέγεθος κλήσης | 4 ίντσες / 100 mm |
| Εύρος πίεσης | 0-0,7 MPa/0-700psi(Διπλή κλίμακα) |
| Υλικό θήκης | 316 Ανοξείδωτο ατσάλι(Πλήρης κατασκευή) |
| Ειδικό χαρακτηριστικό | Δαχτυλίδι μπαγιονέτ(Κλείδωμα μπροστινού δακτυλίου) |
| Τύπος σύνδεσης | Radial (κάτω/πίσω) |
| Νήμα σύνδεσης | 1/4" NPT ή G1/2 (Τυπικό) |
| Κατηγορία Ακρίβειας | ±1,6% της Πλήρους Κλίμακας |
| Παράθυρο | Tempered Safety Glass |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +80°C |