| Ονομασία | Συσκευή φούσκωσης αερόστατου Νυχτοφωτισμός Ιατρική 30ATM Δυνατόμετρο 40mm |
| Μέγεθος πίνακα | 40 mm (ή διαθέσιμα μεγέθη προσαρμογής) |
| Υπόθεση | Πλαστική θήκη |
| Πίεση | Mpa, άλλες μονάδες κλίμακας bar, psi, kg/cm2 κλπ. (προαιρετικά) |
| Δαχτυλίδι | Κανένα |
| Μετακίνηση | Άλλες χημικές ουσίες |
| Κεραμίδας | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τύπος Bourdon | Χάλκινο |
| Πίνακα και δείκτης | Αλουμίνιο |
| Διάδρομο | Πλαστικό |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/8" για 1,5", 1/4 για 2", 2,5" θήκη; 1/2 για 4", 6" |
| Τεχνές συνδέσεων | Μετρική κλωστή, NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Εγκατάσταση | Κάτω (ή πάνελ, διαθέσιμη τοποθέτηση κάτω) |
| Ακριβότητα | 1.5" ((40mm), 2" ((50mm), 2.5 ((63mm) - 2,5% 4" ((100mm) και 6" ((150mm) - 1,6% |
| Περιορισμός πίεσης | Σταθερό: 3/4x πλήρης κλίμακας Αλλαξία: 2/3x πλήρης κλίμακας Σύντομος χρόνος: τιμή πλήρους κλίμακας |
Η Qingdao DaZeFengYang είναι επαγγελματίας κατασκευαστής μετρητών πίεσης και εργαλείων υλικού και μέλος της Εθνικής Ένωσης Εργατικού της Κίνας.
Μαζί με τους πολύ εξειδικευμένους τεχνικούς εμπειρογνώμονές μας, έχουμε καταβάλει προσπάθειες για την εκπλήρωση των προτύπων ποιότητας για μετρητές πίεσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις GB/T (Κινέζικο Πρότυπο) και Διεθνών Προτύπων.Έχουμε λάβει πιστοποίηση ISO9001 και CE για όλα τα προϊόντα μας., συμπεριλαμβανομένων των μετρητών πίεσης, των ρυθμιστών αερίων, των φακών κοπής και των φακών συγκόλλησης.
Μετά από χρόνια ανάπτυξης, προσφέρουμε τώρα μια εντυπωσιακή επιλογή προϊόντων, τόσο ειδικών όσο και τυποποιημένων, με ανταγωνιστικές τιμές και αξιόπιστες παραδόσεις.Οι γρήγορες πωλήσεις και η εξυπηρέτηση μετά την πώληση κάνουν την εταιρεία μας ελκυστική για τους πελάτες σε όλο τον κόσμο, ιδίως διανομείς και εισαγωγείς από την Ευρώπη, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Μέση Ανατολή, την Αμερική και την Αυστραλία.
Καλωσορίσατε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω τηλεφώνου, email ή να επισκεφθείτε την εταιρεία μας. Ελπίζουμε ειλικρινά να δημιουργήσουμε ένα υπέροχο μέλλον μαζί σας.
Ηλεκτρονικό: sales1@qddzfy.com
WhatsApp:+8615153253081