| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 250 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Φόντα | Ανθεκτικό στην υγρασία, Ανθεκτικό στη φθορά, Φιλικό προς το περιβάλλον, Υψηλής αντοχής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πλαστική σακούλα εσωτερικά, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω. |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Πλεονέκτημα | Ανθεκτικό στην υγρασία/Ανθεκτικό στη φθορά/Φιλικό προς το περιβάλλον/Υψηλή αντοχή |
| Φόντα | Ανθεκτικό στην υγρασία, Ανθεκτικό στη φθορά, Φιλικό προς το περιβάλλον, Υψηλής αντοχής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πλαστική σακούλα εσωτερικά, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω. |
| Μεγέθη εμφάνισης | 40/50/60/80/100 χιλιοστά |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T,L/C,D/A,D/P,Western Union |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Connection Size | 1/4 1/2" 3/8"BSP NPT M |
|---|---|
| Mount | Bottom Mount |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Company Type | Manufacturer |
| Size | 40mm-250mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία του προϊόντος | Γενικό μετρητή πίεσης από χάλυβα |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |