| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((60mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά του SS |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης διαφραγμάτων |
| Υπόθεση | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Μέγεθος | 4» (100mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά του SS |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Όνομα προϊόντος | ηλεκτρονικός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εύρος πίεσης | 0~100Mpa,bar,psi κ.λπ |
| Ακρίβεια | 1.0% |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό | SS304 SS3016 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Φόντα | Ανθεκτικό στην υγρασία, Ανθεκτικό στη φθορά, Φιλικό προς το περιβάλλον, Υψηλής αντοχής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εσωτερική πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω από την πλευρά. Παλέτα προαιρετική. |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πετρέλαιο - γεμισμένος μετρητής πίεσης |
| Μέγεθος | 60 mm 1,6% |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Ακριβότητα | 2.5% |
| Υλικό | μετρητής πίεσης δαχτυλίδας περιφράγματος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |