Μαγνητικός μετρητής πίεσης ηλεκτρικής επαφής σχεδιασμένος για αξιόπιστη απόδοση σε απαιτητικές βιομηχανικές εφαρμογές.
| Ονομα | ηλεκτρονικό μανόμετρο |
|---|---|
| Μέγεθος καντράν | 1,5"(40mm), 2"(50mm), 2,5"(63mm), 4"(100mm) και 6"(150mm) |
| Περίπτωση | Μαύρο ατσάλι, ABS ή επιχρωμιωμένο |
| Εύρος πίεσης | 0 - 250Mpa, ράβδος άλλων μονάδων κλίμακας, psi, kg/cm2 κ.λπ. προαιρετικά |
| Κίνηση | SS304 και 316 |
| Υποδοχή | BSS304 και 316 |
| Σωλήνας Bourdon | SS304 και 316 |
| Πλάκα καντράν και δείκτης | Αλουμίνιο |
| Παράθυρο | Γυαλί ή Πλαστικό |
| Μεγέθη σύνδεσης | 1/8 για θήκη 1,5", 1/4 για θήκη 2",2,5", 3/8"&1/2" για θήκη 4",6" |
| Νήματα σύνδεσης | NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Βάση | Κάτω, πίσω και πάνελ |
| Ακρίβεια | 1,5"(40mm), 2"(50mm), 2,5(63mm)-2,5% 4(100mm) και 6 (150mm)-1,6% |
| Περιορισμός πίεσης | Σταθερή: 3/4x τιμή πλήρους κλίμακας Διακύμανση: 2/3x τιμή πλήρους κλίμακας Σύντομος χρόνος: τιμή πλήρους κλίμακας |
Η Qingdao DaZeFengYang είναι ένας επαγγελματίας κατασκευαστής μετρητών πίεσης και εργαλείων υλικού, ο οποίος είναι επίσης μέλος της Εθνικής Ένωσης Υλικού της Κίνας.
Μαζί με τους άρτια καταρτισμένους τεχνικούς μας εμπειρογνώμονες, καταβάλαμε προσπάθεια να ανταποκριθούμε στην ποιότητα του μετρητή πίεσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις GB/T (Κινεζικό Πρότυπο) και Διεθνή Πρότυπα, και έχουμε ήδη λάβει πιστοποιητικό ISO9001, CE για όλα τα προϊόντα μας, συμπεριλαμβανομένων: μανόμετρο, ρυθμιστής αερίου, φακός κοπής και φακός συγκόλλησης κ.λπ.
Με την ανάπτυξη των τελευταίων ετών, υπάρχει τώρα μια εντυπωσιακή επιλογή προϊόντων, τόσο ειδικών όσο και στάνταρ, με έντονες τιμές και παραδόσεις, που μαζί με τις γρήγορες πωλήσεις και το after sales service κάνουν την εταιρεία μας ελκυστική για πελάτες σε όλο τον κόσμο, ειδικά για αυτούς τους διανομείς και εισαγωγείς από Ευρώπη, Νοτιοανατολική Ασία, Μέση Ανατολή, Αμερική και Αυστραλία.
Καλωσορίστε κάθε φίλο να τηλεφωνήσει, να μας στείλει email και να επισκεφτεί την εταιρεία μας. Ελπίζουμε ειλικρινά να δημιουργήσουμε ένα υπέροχο μέλλον μαζί σας.
E-mail:sales1@qddzfy.com
WhatsApp: +8615153253081