| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
|---|---|
| Flange Size | DN25 (can Be Customized For Other Size) |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Size | 2.5" |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Υλικό κίνησης | χάλκινο |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Producing Experience | 11 Years |
| Τύπος πετρελαίου | Διαθέσιμο για γέμιση πετρελαίου |
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Factory | Yes, We Are Factory |
|---|---|
| Display Type | Analog |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |
| Size | 40mm-250mm |
| Keyword | Pressure Gauge |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Γενικός μετρητής πίεσης λειτουργίας |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Ελαιόλαδο | Όπως απαιτείται |
|---|---|
| Λιμάνι | Τσινγκ Ντάο, Σαγκχάι, Νίνγκμπο, Γκουάνγκτσοου. |
| Βρεγμένα μέρη | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Τύπος εταιρείας | Κατασκευαστής |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Γενικό μετρητή πίεσης από χάλυβα |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | όλα τα μετρητά πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης δαχτυλίδας περιφράγματος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Ακριβότητα | 2.5% |