| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.5′′ ((60mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Δήμος | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό | Ατσάλι |
|---|---|
| Αρχικό μέρος | Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Μέγεθος κλήσης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εύρος πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Βουνό | Πίσω |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Αρχική θέση | Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Μέγεθος κλήσης | 40 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1η |
| Εύρος πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι χρώματος bule |
| Αρχική θέση | Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Μέγεθος κλήσης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εύρος πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |