| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Ονομαστικό μέγεθος | 25 χιλιοστά |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Ακριβότητα | ±4% |
| Πρότυπο νήματος | Επενδύσεις στην αγορά |
|---|---|
| Τοποθεσία σύνδεσης | Βόλος |
| Πεδίο μέτρησης | 0~100mpa |
| Τύπος | Σφραγίδα διαφράγματος |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Περιοχή πίεσης | Κενό / θετικό |
| σωλήνας βόμβων | Φυσερό |
| Τύπος εταιρείας | Κατασκευαστής |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 2.5 ίντσες 4 ίντσες |
| Ελαιόλαδο | Όπως απαιτείται |
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Δήμος | 1/4' BSP/NPT/G/M... |
| Περιοχή πίεσης | σαν απαιτήσεις |
| Μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικός μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |