| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
|---|---|
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Τύπος στερέωσης | Σύνδεση κάτω ή πίσω |
| Εφαρμογή | Μέτρηση βιομηχανικής πίεσης |
| μέγεθος | 100 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Σύνδεση κάτω ή πίσω |
| Άνοιξη | 1.6 |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| Ακριβότητα | 2.5% |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέτρηση βιομηχανικής πίεσης |
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Εφαρμογή | Μέτρηση βιομηχανικής πίεσης |
|---|---|
| Ακριβότητα | 2.5% |
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Τύπος στερέωσης | Σύνδεση κάτω ή πίσω |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| Εφαρμογή | Μέτρηση βιομηχανικής πίεσης |
| Εφαρμογή | Μέτρηση βιομηχανικής πίεσης |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| Τύπος στερέωσης | Σύνδεση κάτω ή πίσω |
| Τύπος στερέωσης | Σύνδεση κάτω ή πίσω |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέτρηση βιομηχανικής πίεσης |
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| Άνοιξη | 1.6 |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
|---|---|
| Μέγεθος | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
|---|---|
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |