| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ονομαστικό μέγεθος | 25 χιλιοστά |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Ακριβότητα | ±4% |
| Ακριβότητα | ±2,5% ή ±1,6% πλήρους κλίμακας |
|---|---|
| Βρεγμένα μέρη | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Υλικό σύνδεσης | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
| Μέγεθος διακόσμησης | 2.5 ίντσες 4 ίντσες |
| Υλικό πινάκων | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
| Πρότυπο νήματος | Επενδύσεις στην αγορά |
| Τοποθεσία σύνδεσης | Βόλος |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Μέγεθος διακόσμησης | 2.5 ίντσες 4 ίντσες |
|---|---|
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
| Βουνό | Κάτω ή Αξιακό |
| Ελαιόλαδο | Όπως απαιτείται |
| Υλικό σύνδεσης | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±2,5% ή ±1,6% πλήρους κλίμακας |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό σύνδεσης | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Τύπος εταιρείας | Κατασκευαστής |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ακριβότητα | ±2,5% ή ±1,6% πλήρους κλίμακας |
| Μέγεθος διακόσμησης | 2.5 ίντσες 4 ίντσες |
| Λιμάνι | Τσινγκ Ντάο, Σαγκχάι, Νίνγκμπο, Γκουάνγκτσοου. |
| Τύπος στερέωσης | Κατευθείαν κάτω ή πίσω |
|---|---|
| Τοποθεσία σύνδεσης | Βόλος |
| Μέγεθος | 60 mm 100 mm |
| Πρότυπο νήματος | Επενδύσεις στην αγορά |
| Πεδίο μέτρησης | 0~100mpa |
| Υλικό πινάκων | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Μέγεθος | 60 mm 100 mm |
| Πρότυπο νήματος | Επενδύσεις στην αγορά |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT BSP... |
| Ελαιόλαδο | Όπως απαιτείται |
|---|---|
| Λιμάνι | Τσινγκ Ντάο, Σαγκχάι, Νίνγκμπο, Γκουάνγκτσοου. |
| Βρεγμένα μέρη | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Τύπος εταιρείας | Κατασκευαστής |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Τύπος | Σφραγίδα διαφράγματος |
|---|---|
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Πρότυπο νήματος | Επενδύσεις στην αγορά |
| Τύπος στερέωσης | Κατευθείαν κάτω ή πίσω |
| Τοποθεσία σύνδεσης | Βόλος |