| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Μικρομετρητή χαμηλής πίεσης |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | όλα τα μετρητά πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | όλα τα μετρητά πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 60 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 80 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Πλήρες ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Βουνό | Βόλος |