| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Μικρομετρητή χαμηλής πίεσης |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
|---|---|
| Mount | Bottom Back |
| Connection Material | Brass |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Quality | 1 Year |
| Keyword | Pressure Gauge |
|---|---|
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Payment | Various Payment Methods |
|---|---|
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Case | Stainless Steel |
| Measurement Type | Pressure |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Παράθυρο | γυαλί ή πλαστικό |
| Λιμάνι | Τσιντάο, Κίνα |
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Πεδίο πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 Υ |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Περιοχή πίεσης | Κενό / θετικό |
| σωλήνας βόμβων | Φυσερό |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Χρώμα πίνακα | λευκό |
| Μέγεθος της υπόθεσης | 4 |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ονομαστικό μέγεθος | 25 χιλιοστά |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Ακριβότητα | ±4% |