| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2 mm (περίπου 50 mm) |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εύρος πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα και σύνδεση από χαλκό |
| Περιοχή πίεσης | 0~250Mpa,bar,mbar,etc. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Μέγεθος | 2.5′′ ((60mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Δήμος | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος κλήσης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Τρίχωμα σύνδεσης | ΒΡ/ΜΠΕ/Γ/Μ |
|---|---|
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καντράν | Αλουμίνιο |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη, ατσάλινο νήμα. |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 χιλιοστά |
| Ποιότητα | Πρώτος που εγγυάται |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Περιοχή πίεσης | Κενό / θετικό |
| σωλήνας βόμβων | Φυσερό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 80 mm ή 80 mm/ 100 mm |