| Γεμάτο με λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
|---|---|
| Τάξη ακρίβειας | ±1.6% |
| Διάμετρος | 63mm 100mm |
| Περιοχή κλίμακας | Πίεση 0.. 1000 bar |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Υλικό σωλήνα Bourdon | Φωσφόρος Χάλκινος |
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Size | 40mm-250mm |
|---|---|
| Company Type | Manufacturer |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα και σύνδεση από χαλκό |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
| Μέγεθος διακόσμησης | 2 mm (περίπου 50 mm) |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα και σύνδεση από χαλκό |
| Υλικό της υπόθεσης | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα & σύνδεση |
|---|---|
| Ονομαστικό μέγεθος | 4» |
| Ακριβότητα | 1.0/1.6/2.5 |
| Πεδίο | 0 - 100Mpa |
| Τύπος πετρελαίου | Διαθέσιμο για γέμιση πετρελαίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Εγγύηση | 1η |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Σύνδεση | Βόλος |