| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |
| Σύνδεση | Βόλος |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/2 ίντσες NPT |
| Υλικό πινάκων | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος νήματος | 1/2 |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Γεμάτο λάδι | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό της υπόθεσης | Ατσάλι ατσάλι |
| Σύνδεση | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τοποθετήστε τον τύπο | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm/2,5 ίντσες |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα με σύνδεση από χαλκό |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Δείκτης | Μαύρο βαμμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Επεξεργασία με συγκόλληση | Επεξεργασία με laser |
| Υλικό παραθύρου | Ακρυλικά |
| Ποιότητα | 1 έτος |