| Εγγύηση | 10 χρόνια |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((63mm) |
| Υλικό | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ακριβότητα | 2.5% |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ψηφιακό μετρητή δοκιμής πίεσης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Κίνηση & σύνδεση | Ατσάλι ατσάλι |
| Δήμος | Όπως απαιτείται |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | μαύρο ατσάλινο περίβλημα με μπρούντζινη σύνδεση |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρος πίεσης μπαρ |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 22-28mm |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
|---|---|
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Πεδίο | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό νημάτων | Άλλες χημικές ουσίες |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Τύπος Bourton | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Δείκτης | Μαύρο βαμμένο αλουμίνιο |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Βουνό | Πίσω τοποθέτηση |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Τύπος | Σφραγίδα διαφράγματος |
|---|---|
| Λιμάνι | Qingdao/Σαγκάη/Ningbo |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό πινάκων | Αλουμίνιο |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT BSP... |