| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία του προϊόντος | μανόμετρος πίεσης μπαρ |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 2225mm |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Παράθυρο | γυαλί ή πλαστικό |
| Λιμάνι | Τσιντάο, Κίνα |
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Πεδίο πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
|---|---|
| Περισσότερες πληροφορίες | Διαθέσιμος προσαρμόστε |
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
| Δείκτης | Αλουμίνιο Μαύρο |
|---|---|
| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| μέγεθος | 63mm 100mm 150mm |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
|---|---|
| μέγεθος | 23 χιλιοστά 25 χιλιοστά 28 χιλιοστά 38 χιλιοστά |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Ακριβότητα | ±4% |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Δήμος | 1/4' BSP/NPT/G/M... |
| Περιοχή πίεσης | σαν απαιτήσεις |
| Μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |