| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2 mm (περίπου 50 mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά από χαλκό |
| Κλειστή λέξη | Μετρητής πίεσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | μαύρο ατσάλινο περίβλημα με μπρούντζινη σύνδεση |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm/2,5 ίντσες |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα με σύνδεση από χαλκό |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εσωτερική πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω από την πλευρά. Παλέτα προαιρετική. |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30-50k το μήνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Διάδρομο | Γυαλί, πλαστικό |
| Μέγεθος περίπτωσης | 60 χιλιοστά |
| Πιστοποιητικό | CE, ISO9001: 2008 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | όλα τα μετρητά πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |