| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
|---|---|
| Βουνό | Βόλος |
| Ακρίβεια | ±0,4% της πλήρους κλίμακας |
| Λιμάνι | Qingdao, Σαγκάη |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | μετρητής πίεσης δαχτυλίδας περιφράγματος |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ακρίβεια | ±4% |
| Δήμος | 1/8'G /NPT/M |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Χρώμα πίνακα | λευκό |
| Μέγεθος της υπόθεσης | 4 |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη θήκη Stell, μπρούντζινα εσωτερικά και σύνδεση |
| Μέγεθος περίπτωσης | 60 χιλιοστά |
| σωλήνας βόμβων | Φωσφόρος Χάλκινος |
| μέγεθος | 100 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης | Σύνδεση κάτω ή πίσω |
| Άνοιξη | 1.6 |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| Ακρίβεια | ±4% |
|---|---|
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ονομαστικό μέγεθος | 22 mm-41 mm |
| Τύπος στερέωσης | Σύνδεση κάτω ή πίσω |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μέτρηση βιομηχανικής πίεσης |
| Άνοιξη | 1.6 |
| μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| μονάδα κλίμακας | Μπαρ, Ψυχολογικά κλπ. |
|---|---|
| Δική σου ιδέα. | Αποδεκτό |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Μέγεθος | 22mm23mm25mm28mm38mm41mm |