| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | όλα τα μετρητά πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Υλικό σύνδεσης | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
|---|---|
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
| Βρεγμένα μέρη | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Ακριβότητα | ±2,5% ή ±1,6% πλήρους κλίμακας |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±2,5% ή ±1,6% πλήρους κλίμακας |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό σύνδεσης | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
|---|---|
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Υλικό σύνδεσης | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Ακριβότητα | ±2,5% ή ±1,6% πλήρους κλίμακας |
| Βρεγμένα μέρη | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
|---|---|
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Εγγύηση | 1 έτος, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Πλήρες ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Πλήρες ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 1% |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης ελαστικού κάλυψης |
| Υλικό | Πλήρες ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 1% |