Μανόμετρος πίεσης κάψουλας σχεδιασμένος για ακριβείς εφαρμογές μέτρησης πίεσης αερίων.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία | Χαμηλή πίεση / μετρητής πίεσης κάψουλας |
| Μέγεθος πίνακα | 63/100mm (ή διαθέσιμα μεγέθη προσαρμογής) |
| Υπόθεση | Μαύρο χάλυβα, ανοξείδωτο χάλυβα |
| Πίεση | Mpa, άλλες μονάδες κλίμακας bar, psi, kg/cm2 κλπ. (προαιρετικά) |
| Δαχτυλίδι | Σφραγίδα κάτω από το παράθυρο |
| Μετακίνηση | Κεραυνοί, Σ.Σ. |
| Κεραμίδας | Κεραυνοί, Σ.Σ. |
| Τύπος Bourdon | Φωσφόρος Χάλκινος, SS |
| Πίνακα και δείκτης | Αλουμίνιο |
| Διάδρομο | Γυαλί· Γυαλί ασφαλείας |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/8" για 1.51⁄4 για 2", 2,5" θήκη; 1/2 για 4", 6" |
| Τεχνές συνδέσεων | Μετρική κλωστή, NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Εγκατάσταση | Κάτω / Πίσω |
| Υγρά | Άλλες συσκευές για την παρασκευή των προϊόντων αυτών |
| Ακριβότητα | 20,5% (63 mm) - 1,6% (100 mm και 150 mm) |
| Περιορισμός πίεσης | Σταθερό: 3/4x πλήρης κλίμακας Αλλαξία: 2/3x πλήρης κλίμακας Σύντομος χρόνος: τιμή πλήρους κλίμακας |
Η Qingdao DaZeFengYang είναι επαγγελματίας κατασκευαστής μετρητών πίεσης και εργαλείων υλικού και μέλος της Εθνικής Ένωσης Εργατικού της Κίνας.
Μαζί με τους πολύ εξειδικευμένους τεχνικούς εμπειρογνώμονές μας, καταβάλλουμε προσπάθειες για να ανταποκριθούμε στην ποιότητα του μετρητή πίεσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις GB/T (Κινέζικο Πρότυπο) και Διεθνών Προτύπων,και έχουμε ήδη λάβει πιστοποιητικά ISO9001 και CE για όλα τα προϊόντα μας, συμπεριλαμβανομένων των μετρητών πίεσης, των ρυθμιστών αερίων, των φακών κοπής και των φακών συγκόλλησης.
Μετά από χρόνια ανάπτυξης, προσφέρουμε τώρα μια εντυπωσιακή επιλογή προϊόντων, τόσο ειδικών όσο και τυποποιημένων, με ανταγωνιστικές τιμές και αξιόπιστες παραδόσεις.Οι γρήγορες πωλήσεις και η εξυπηρέτηση μετά την πώληση κάνουν την εταιρεία μας ελκυστική για τους πελάτες σε όλο τον κόσμο, ιδίως διανομείς και εισαγωγείς από την Ευρώπη, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Μέση Ανατολή, την Αμερική και την Αυστραλία.
Καλώς ήρθατε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω τηλεφώνου, email ή επισκεφθείτε την εταιρεία μας. Ελπίζουμε ειλικρινά να δημιουργήσουμε ένα υπέροχο μέλλον μαζί σας.