Ραδιακή σύνδεση 60 mm Bar Pressure Gauge Μετρητής πίεσης αερίου
Επισκόπηση του προϊόντος
| Ονομασία | Γενικός μετρητής πίεσης |
| Μέγεθος πίνακα | 40/50/60/100/150mm (ή διαθέσιμα μεγέθη προσαρμογής) |
| Υπόθεση | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Πίεση | Mpa, άλλες μονάδες κλίμακας bar, psi, kg/cm2 κλπ. προαιρετικά |
| Δαχτυλίδι | Κανένα |
| Μετακίνηση | Άλλες χημικές ουσίες |
| Κεραμίδας | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τύπος Bourdon | Χάλκινο |
| Πίνακα και δείκτης | Αλουμίνιο |
| Διάδρομο | Γυαλί |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/8 "για 1,5", 1/4 για 2",2Κουτί 5 ιντσών, 1/2 για 4 ιντσών. |
| Τεχνές συνδέσεων | Μετρική κλωστή, NPT, BSP (G, PF), BSPT (ZG, PT) |
| Εγκατάσταση | Κάτω (ή πάνελ, διαθέσιμη τοποθέτηση κάτω) |
| Ακριβότητα | 1.5" ((40mm), 2" ((50mm), 2.5 ((63mm) -2,5% 4 ((100 mm) και 6 (150 mm) -1,6% |
| Περιορισμός πίεσης | Σταθερό: 3/4x πλήρης κλίμακας Αλλαξία: 2/3x πλήρης κλίμακας Σύντομος χρόνος: τιμή πλήρους κλίμακας |
Εφαρμογές προϊόντων
Πληροφορίες εταιρείας
Η Qingdao DaZeFengYang είναι επαγγελματίας κατασκευαστής μετρητών πίεσης και εργαλείων υλικού και μέλος της Εθνικής Ένωσης Εργατικού της Κίνας.
Μαζί με τους πολύ εξειδικευμένους τεχνικούς εμπειρογνώμονές μας, έχουμε καταβάλει προσπάθειες για την εκπλήρωση των προτύπων ποιότητας για μετρητές πίεσης σύμφωνα με τις απαιτήσεις GB/T (Κινέζικο Πρότυπο) και Διεθνών Προτύπων.Έχουμε λάβει πιστοποιητικά ISO9001 και CE για όλα τα προϊόντα μας, συμπεριλαμβανομένων των μετρητών πίεσης, ρυθμιστών αερίων, φακών κοπής και φακών συγκόλλησης.
Μετά από χρόνια ανάπτυξης, προσφέρουμε τώρα μια εντυπωσιακή επιλογή προϊόντων, τόσο ειδικών όσο και τυποποιημένων, με ανταγωνιστικές τιμές και αξιόπιστες παραδόσεις.Οι γρήγορες πωλήσεις και η εξυπηρέτηση μετά την πώληση κάνουν την εταιρεία μας ελκυστική για τους πελάτες σε όλο τον κόσμο, ειδικά διανομείς και εισαγωγείς από την Ευρώπη, τη Νοτιοανατολική Ασία, τη Μέση Ανατολή, την Αμερική και την Αυστραλία.
Καλωσορίζουμε κάθε φίλο να καλέσει, να στείλει email ή να επισκεφτεί την εταιρεία μας. Ελπίζουμε ειλικρινά να δημιουργήσουμε ένα υπέροχο μέλλον μαζί σας.
Συσκευή και αποστολή
Τα Πλεονεκτήματά Μας