| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((60mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 4» (100mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 4» (100mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 4» |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Ακριβότητα | 20,5/1,6% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 23mm |
| Υλικό | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ελαιόλαδο | Χωρίς λάδι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, CE, ISO |
| Μέγεθος διακόσμησης | 28 χιλιοστά |
| Υλικό | Άλλες χημικές ουσίες |
| Ελαιόλαδο | Χωρίς λάδι. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 23mm |
| Υλικό | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ακριβότητα | 4% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος διακόσμησης | 38 χιλιοστά |
| Υλικό | Χάλυβας/ορείχαλκος |
| Ελαιόλαδο | Χωρίς λάδι. |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό της υπόθεσης | ατσάλινη θήκη |
| Ονομαστικό μέγεθος | 25 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 4% |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό της υπόθεσης | Κουτί από χαλκό |
| Ονομαστικό μέγεθος | 23mm |
| Ακριβότητα | 4% |