| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Μέγεθος διακόσμησης | 25mm (19mm-40mm διαθέσιμα) |
| Υλικό | σ, χάλυβα, ορείχαλκο |
| Εγκατάσταση | πλάτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Γεμάτο λάδι | Προσαρμοσμένο |
| Υλικό της υπόθεσης | Ατσάλι ατσάλι |
| Σύνδεση | Άλλες χημικές ουσίες |
| Τοποθετήστε τον τύπο | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm/2,5 ίντσες |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα με σύνδεση από χαλκό |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Μέγεθος | 4» (100mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1η |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | Κενό / θετικό |
| σωλήνας βόμβων | Φυσερό |
| Στυλ | Βόρειος όρος |
| Υλικό | από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εσωτερική πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω από την πλευρά. Παλέτα προαιρετική. |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Δυνατότητα προσφοράς | 30000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Shandong Κίνα |