| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος κλήσης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
| Μέγεθος | 2" 1,5" 1" |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | SS316 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Μέγεθος διακόσμησης | 6" ((2,5",4" προαιρετικά) |
| Πεδίο μέτρησης | 0~6MPa |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 2.5% |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Εγγύηση | 10 χρόνια |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((63mm) |
| Υλικό | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Ακριβότητα | 2.5% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((63mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά από χαλκό |
| Ακριβότητα | ±1,6% της πλήρους κλίμακας |
|---|---|
| Δήμος | 1/4" 1/2' BSP/PT/NPT/G/M |
| Δείκτης | Μαύρο βαμμένο αλουμίνιο |
| Σύνδεση | Βόρειος όρος |
| Υλικό παραθύρου | Ακρυλικό, γυαλί |