| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2.5′′ ((60mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Ονομασία προϊόντος | Υδραυλικό μετρητή πίεσης γεμάτο υγρό |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 2.5% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 2.5′′((63mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~250Mpa,bar,mbar,etc. |
| Δήμος | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρικό μετρητή πίεσης επαφής |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εύρος πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,psi κλπ. |
| Ακρίβεια | 10,6% |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | ανθεκτικό σε χτυπήματα μετρητή πίεσης |
| Αρχική θέση | ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ |
| Μέγεθος κλήσης | 100 χλστ |
| Εύρος πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικός μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρικό μετρητή πίεσης επαφής |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,psi κλπ. |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Τύπος | κενός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | κενός μετρητής |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |