| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | όλα τα μετρητά πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Υλικό | θήκη από ανοξείδωτο χάλυβα & ορείχαλκο |
|---|---|
| Σύνδεση | Πίσω |
| Κλίμακα πίεσης | Μικρό χαμηλή πίεση |
| Ακρίβεια | 2,5% |
| Μέγεθος κλήσης | 63 χιλιοστά |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Υλικό σωλήνα Bourdon | Φωσφόρος Χάλκινος |
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Υλικό κίνησης | χάλκινο |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Υλικό σωλήνα Bourdon | Φωσφόρος Χάλκινος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-150°F |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
| Τύπος στερέωσης | Κατώτατη σύνδεση |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |