| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | γεμισμένος γλυκερίνη μετρητής πίεσης |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4'', ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ηλεκτρονικό μετρητή πίεσης επαφής |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής χαμηλής πίεσης κάψουλας |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό | Μέσα από μαύρο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής χαμηλής πίεσης κάψουλας |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό | Εσωτερικές μεμβράνες θήκης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος περίπτωσης | 2.5" 4" 6" |
|---|---|
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Φυσερό | Φωσφορικός χάλκινος/ ανοξείδωτος χάλυβας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης διαφραγμάτων |
| Υπόθεση | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 4» (100mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Κουτί SS και εσωτερικά του SS |
| Εγγύηση | 1Y, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικός μετρητής πίεσης |
| Υπόθεση | ΣΥ304 |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Περιοχή πίεσης | 0~200psi |
| Εγκατάσταση | κάτω ή πίσω |
| Τύπος | μίνι μετρητής πίεσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία του προϊόντος | Γενικό μετρητή πίεσης από χάλυβα |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |