| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης Κίνα |
| Υλικό | Πλήρες ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | 80 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 80 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης ελαστικού κάλυψης |
| Υλικό | Πλήρες ανοξείδωτο |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 1% |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό μετρητή πίεσης κενού |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 80 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Μαύρο ατσάλινο κιβώτιο και μπρούντζινη σύνδεση |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη θήκη Stell, μπρούντζινα εσωτερικά και σύνδεση |
| Μέγεθος περίπτωσης | 60 χιλιοστά |
| σωλήνας βόμβων | Φωσφόρος Χάλκινος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | μαύρο ατσάλινο περίβλημα με μπρούντζινη σύνδεση |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης κάτω |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Γενικός μετρητής πίεσης λειτουργίας |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |