| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | γενικό μετρητή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο, Σαγκάη, Νίνγκμπο, Κουάνγκτσοου |
| Φόντα | Ανθεκτικό στην υγρασία, Ανθεκτικό στη φθορά, Φιλικό προς το περιβάλλον, Υψηλής αντοχής |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 2.5′′((63mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ονομασία προϊόντος | Όλο το μέτρο πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα γεμάτο υγρό |
|---|---|
| Μέγεθος | 4"100mm |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 20,5%/1,6% |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστή πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 4"100mm |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Case | Stainless Steel |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Pressure Range | 0 To 1000 Psi |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
| Measurement Type | Pressure |