| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | 50 mm μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης γλυκερίνης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης γλυκερίνης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 150 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής χαμηλής πίεσης κάψουλας |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής χαμηλής πίεσης κάψουλας |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 χιλιοστά |
| Ποιότητα | Πρώτος που εγγυάται |