| Ονομασία προϊόντος | μίνι μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Μέγεθος | 38 χιλιοστά |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ακριβότητα | 4% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | 0~300bar |
| Εγκατάσταση | πλάτη |
| Τύπος | μίνι μετρητής πίεσης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Βουνό | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Κλειστή λέξη | Μετρητής πίεσης |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | Κενό / θετικό |
| σωλήνας βόμβων | Φυσερό |
| Στυλ | Βόρειος όρος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομαστικό μέγεθος | 65 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,00,05% για την επιλογή |
| Εμφάνιση | 4-5 ψηφιακή οθόνη LCD |
| Ονομασία του προϊόντος | Μίνι μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Μέγεθος | 41 χιλιοστά |
| Υλικό | ΣΤΑΛΟ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ακριβότητα | 4% |
| Τύπος στερέωσης | Βόλος |
|---|---|
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Λιμάνι | Qingdao, Σαγκάη |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Βουνό | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2 mm (περίπου 50 mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |