| Τύπος στερέωσης | Βόλος |
|---|---|
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Λιμάνι | Qingdao, Σαγκάη |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Βουνό | Βόλος |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Εύρος πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2 mm (περίπου 50 mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Αρχική θέση | Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Μέγεθος κλήσης | 65 mm ή 80 mm/ 100 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομαστικό μέγεθος | 80 χιλιοστά |
| Ακρίβεια | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,00,05% για την επιλογή |
| Εμφάνιση | 4-5 ψηφιακή οθόνη LCD |
| Εγγύηση | 1Y, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης κάλυψης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 65mm 80mm 100mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Βιομηχανικός μετρητής πίεσης |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |