| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 250 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Μέγεθος διακόσμησης | 150 mm, ή όπως απαιτείται |
| Περιοχή πίεσης | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Όρος | Βόρειος όρος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 4» |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Ακριβότητα | 20,5/1,6% |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 4» |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Ακριβότητα | 20,5/1,6% |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Μέγεθος | 4» (100mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Όλο από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό της υπόθεσης | ατσάλινη θήκη |
| Ονομαστικό μέγεθος | 25 χιλιοστά |
| Ακριβότητα | 4% |