| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Λεπτομέρια | Γυαλί |
| Πεδίο | 0-1000bar |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 έτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος κλήσης | 63 χιλιοστά |
| Υλικό | Μαύρο ατσάλι / θήκη από ανοξείδωτο ατσάλι |
| ΥΠΗΡΕΣΙΑ | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
| Μέγεθος | 2" 1,5" 1" |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | SS316 |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Εύρος πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι χρώματος bule |
| Αρχική θέση | Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Μέγεθος κλήσης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εύρος πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | ατσάλι χρώματος bule |
| Αρχική θέση | Κατασκευάζεται στην Κίνα |
| Μέγεθος κλήσης | 50 χλστ |
| Εύρος πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος περίπτωσης | 2.5"(60mm),(2",2.5",4",6" προαιρετικά) |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, CE |
| Όρος | Πίσω, κάτω. Πίνακα. |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |