| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία του προϊόντος | Γενικό μετρητή πίεσης από χάλυβα |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για τη μέτρηση θετικής και αρνητικής πίεσης |
| Δείκτης | Αλουμίνιο |
| Γεμάτο λάδι | Ελαιόλαδο/Κακό |
| Βουνό | Ράδιο ή πίσω |
| Υλικό | Κουτί από μαύρο ή ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Δείκτης | Αλουμίνιο |
| Βουνό | Ράδιο ή πίσω |
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για τη μέτρηση θετικής και αρνητικής πίεσης |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ψηφιακό μετρητή δοκιμής πίεσης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητή γεμάτο λάδι |
|---|---|
| Εγγύηση | 1η |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Κίνηση & σύνδεση | Ατσάλι ατσάλι |
| Δήμος | Όπως απαιτείται |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Τύπος στερέωσης | Σύνδεση κάτω ή πίσω |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Κύρια αγορά | σε όλο τον κόσμο. |
| Εφαρμογή | Μέτρηση βιομηχανικής πίεσης |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 40 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβα κιβώτιο & μπράτσα σύνδεση |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία του προϊόντος | μανόμετρος πίεσης μπαρ |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 2225mm |