| Υλικό σωλήνα Bourdon | Φωσφόρος Χάλκινος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-150°F |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
| Τύπος στερέωσης | Κατώτατη σύνδεση |
| Περιεχόμενο της υπόθεσης | χάλυβα |
|---|---|
| Ακριβότητα | +/- 2,5% |
| Τύπος στερέωσης | Κάτω ή πίσω τοποθέτηση |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 χρόνια |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Δήμος | 1/4' BSP/NPT/G/M... |
| Περιοχή πίεσης | σαν απαιτήσεις |
| Μέγεθος | 63 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 40 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1η |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Ακριβότητα | ±2,5% ή ±1,6% πλήρους κλίμακας |
|---|---|
| Βρεγμένα μέρη | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Υλικό σύνδεσης | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
| Μέγεθος διακόσμησης | 2.5 ίντσες 4 ίντσες |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT BSP... |
|---|---|
| Τύπος | Σφραγίδα διαφράγματος |
| Τοποθεσία σύνδεσης | Βόλος |
| Λιμάνι | Qingdao/Σαγκάη/Ningbo |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Τύπος εταιρείας | Κατασκευαστής |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 χρόνια |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
|---|---|
| Δείκτης | Μαύρο βαμμένο αλουμίνιο |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ακριβότητα | ±1,6% της πλήρους κλίμακας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |