| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υπηρεσία OEM | Δέξου το. |
| Υγρά γεμάτα | - Όχι. |
| Περιοχή κλίμακας | Πίεση 0.. 1000 bar |
| Διάμετρος | 63 χιλιοστά |
| Υγρά γεμάτα | - Όχι. |
|---|---|
| Γεμάτο με λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
| Υπηρεσία OEM | Δέξου το. |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή κλίμακας | Πίεση 0.. 1000 bar |
| Υγρά γεμάτα | - Όχι. |
|---|---|
| Περιοχή κλίμακας | Πίεση 0.. 1000 bar |
| Γεμάτο με λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
| Διάμετρος | 63mm 100mm |
| Συνδετήρας | Ατσάλι ατσάλι |
| Τάξη ακρίβειας | ±1.6% |
|---|---|
| Διάμετρος | 63mm 100mm |
| Συνδετήρας | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή κλίμακας | Πίεση 0.. 1000 bar |
| Γεμάτο με λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
| Συνδετήρας | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υπηρεσία OEM | Δέξου το. |
| Γεμάτο με λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
| Διάμετρος | 63mm 100mm |
| Υλικό | Κουτί από μαύρο ή ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για τη μέτρηση θετικής και αρνητικής πίεσης |
| Γεμάτο λάδι | Χωρίς λάδι/ Ξηρό |
| Βουνό | Ράδιο ή πίσω |
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για τη μέτρηση θετικής και αρνητικής πίεσης |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | Χωρίς λάδι/ Ξηρό |
| Υλικό | Κουτί από μαύρο ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Δείκτης | Αλουμίνιο |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τάξη ακρίβειας | ±2.5% |
| Συνδετήρας | Ατσάλι ατσάλι |
| Υπηρεσία OEM | Δέξου το. |
| Γεμάτο με λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
| Mount | Radial Or Back |
|---|---|
| Application | Suitable For Measuring Both Positive And Negative Pressure |
| Customized Support | OEM, ODM |
| Material | Black Steel Or Stainless Steel Case |
| Oil Filled | No Oil/ Dry |