| Δείκτης | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από μαύρο ή ανοξείδωτο χάλυβα |
| Γεμάτο λάδι | γλυκεΐνη ή σιλικόνη |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για τη μέτρηση θετικής και αρνητικής πίεσης |
| Δείκτης | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Γεμάτο λάδι | Χωρίς λάδι/ Ξηρό |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εφαρμογή | Κατάλληλο για τη μέτρηση θετικής και αρνητικής πίεσης |
| Βουνό | Ράδιο ή πίσω |
| Όροι πληρωμής | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
|---|---|
| Πιστοποίηση | ISO CE |
| Γεμάτο με λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
|---|---|
| Τάξη ακρίβειας | ±1.6% |
| Διάμετρος | 63mm 100mm |
| Περιοχή κλίμακας | Πίεση 0.. 1000 bar |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Υλικό σωλήνα Bourdon | Φωσφόρος Χάλκινος |
| Πεδίο πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Size | 40mm-250mm |
|---|---|
| Company Type | Manufacturer |
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Γεμάτο λάδι | Διαθέσιμο για γέμιση πετρελαίου |
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Σύνδεση | Βόλος |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 40 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Περίπτωση ανοξείδωτου |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 63 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |