| Ακριβότητα | +/- 2,5% |
|---|---|
| Τύπος σύνδεσης | ΑΠΕ, ΒΣΠ |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Τύπος στερέωσης | Κάτω ή πίσω τοποθέτηση |
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
|---|---|
| Ακριβότητα | ±2,5% ή ±1,6% πλήρους κλίμακας |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό σύνδεσης | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Company Type | Manufacturer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo,Guangzhou |
| Original Place | Made In China |
| Display Type | Analog |
| Size | 40mm-250mm |
| Δείκτης | Μαύρο βαμμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| συγκόλληση | Επεξεργασία με laser |
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Τύπος Bourton | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό παραθύρου | Ακρυλικά |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
|---|---|
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη ή πυρίτιο |
| Υλικό νημάτων | Άλλες χημικές ουσίες |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο, Σαγκάη, Νίνγκμπο, Κουάνγκτσοου |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Υλικό κίνησης | χάλκινο |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 ίντσες |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Τύπος εταιρείας | Κατασκευαστής |
| Ακριβότητα | +/- 2,5% |
| Περιεχόμενο της υπόθεσης | χάλυβα |
| Ελαιόλαδο | Όπως απαιτείται |
|---|---|
| Λιμάνι | Τσινγκ Ντάο, Σαγκχάι, Νίνγκμπο, Γκουάνγκτσοου. |
| Βρεγμένα μέρη | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Τύπος εταιρείας | Κατασκευαστής |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |