| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 65 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -10℃~60℃ |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
|---|---|
| Τύπος Bourton | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 50 χιλιοστά |
| Ποιότητα | 1 έτος |
| συγκόλληση | Επεξεργασία με laser |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 80 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Βουνό | Βόρειος όρος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Ακριβότητα | ±1,6% της πλήρους κλίμακας |
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Δήμος | 1/2'PT/NPT/G/M |
| Ελαιόλαδο | Όπως απαιτείται |
|---|---|
| Βουνό | Κάτω ή Αξιακό |
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
| Μέγεθος διακόσμησης | 2 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Χρώμα πίνακα | λευκό |
| Μέγεθος της υπόθεσης | 4 |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Μέγεθος διακόσμησης | 2.5 ίντσες 4 ίντσες |
|---|---|
| Πεδίο πίεσης | 30inHG (από κενό) Μέσα από 15000psi |
| Βουνό | Κάτω ή Αξιακό |
| Ελαιόλαδο | Όπως απαιτείται |
| Υλικό σύνδεσης | από ανοξείδωτο χάλυβα ή από μαύρο χάλυβα |