| μέγεθος | 63mm 100mm 150mm |
|---|---|
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
| Τρίχωμα σύνδεσης | ΒΡ/ΜΠΕ/Γ/Μ |
| Καντράν | Αλουμίνιο |
| Δείκτης | Αλουμίνιο Μαύρο |
|---|---|
| μέγεθος | 63mm 100mm 150mm |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Μεγέθη σύνδεσης | 1/4 1/2 |
| Δείκτης | Αλουμίνιο Μαύρο |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Εγκατάσταση | Γύρνα πίσω. |
|---|---|
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
| Ονομαστικό μέγεθος | 25 χιλιοστά |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Ακριβότητα | ±4% |
| Ακριβότητα | ±4% |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Ανάλογο |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Κλίμακα | εκτύπωση ως ζήτηση |
| Λιμάνι | Κίνγκνταο, Σαγκάη, Νινγκμπο. |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 11 έτη |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 1/2 ιντσών NPT, BSP |
| Μέγεθος διακόσμησης | 1.5"-6" ίντσες |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Ακριβότητα | ±1,6% της πλήρους κλίμακας |
|---|---|
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Δήμος | 1/4" 1/2' BSP/PT/NPT/G/M |
| Σύνδεση | Βόρειος όρος |
| Υλικό παραθύρου | Ακρυλικό, γυαλί |
| Σύνδεση | Βόρειος όρος |
|---|---|
| Τύπος Bourton | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό παραθύρου | Ακρυλικό, γυαλί |
| Μέγεθος | 63mm 100mm 150mm |
| Ακριβότητα | ±1,6% της πλήρους κλίμακας |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
|---|---|
| Οργανωτής κατασκευής | Ναι. |
| Υλικό πινάκων | Αλουμίνιο |
| Τοποθεσία σύνδεσης | Βόλος |
| Τύπος στερέωσης | Κατευθείαν κάτω ή πίσω |