| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ψηφιακό μετρητή δοκιμής πίεσης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Τύπος στερέωσης | Κατευθείαν κάτω ή πίσω |
|---|---|
| Τοποθεσία σύνδεσης | Βόλος |
| Μέγεθος | 60 mm 100 mm |
| Πρότυπο νήματος | Επενδύσεις στην αγορά |
| Πεδίο μέτρησης | 0~100mpa |
| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
|---|---|
| Δείκτης | Αλουμίνιο Μαύρο |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καντράν | Αλουμίνιο |
| Τρίχωμα σύνδεσης | ΒΡ/ΜΠΕ/Γ/Μ |
|---|---|
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Υλικό της υπόθεσης | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Καντράν | Αλουμίνιο |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Τρίχωμα σύνδεσης | ΒΡ/ΜΠΕ/Γ/Μ |
|---|---|
| Λιμάνι | Τσινγκντάο |
| Μεγέθη σύνδεσης | 1/4 1/2 |
| Ακρίβεια πίεσης | 2.5% |
| Καψούλα | Ορείχαλκος ή ανοξείδωτο |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Βουνό | Πίσω κάτω |
| Υλικό κίνησης | χάλκινο |
| Pressure Range | 0~100Mpa,bar,mbar,etc |
| Υλικό σύνδεσης | χάλκινο |
| Τύπος | Σφραγίδα διαφράγματος |
|---|---|
| Λιμάνι | Qingdao/Σαγκάη/Ningbo |
| Υλικό πινάκων | Αλουμίνιο |
| Ακριβότητα | ±2,5% 1,6% |
| Πεδίο μέτρησης | 0~100mpa |
| Ακρίβεια | ±1,6% της πλήρους κλίμακας |
|---|---|
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Δήμος | M20X1.5 1/2''BSP/PT/NPT/G/M |
| Σύνδεση | Βόρειος όρος |
| Υλικό παραθύρου | Ακρυλικό, γυαλί |
| Size | 2.5" |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Over Pressure | 1.5×FS |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Warranty | 1 Year, 1 Year |
| Δείκτης | Μαύρο βαμμένο αλουμίνιο |
|---|---|
| συγκόλληση | Επεξεργασία με laser |
| Ποιότητα | 1 έτος |
| Τύπος Bourton | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό παραθύρου | Ακρυλικά |