| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εσωτερική πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω από την πλευρά. Παλέτα προαιρετική. |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30-50k το μήνα |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-200°C |
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Παράθυρο | γυαλί ή πλαστικό |