| Υλικό στοιχείων | 304 ss |
|---|---|
| Περιορισμοί πίεσης | Κενό, 0-1000bar |
| Σύνδεση | M20*1.5, 1/2,1/4 Ή Άλλα |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Ατσάλι ατσάλι |
| Τρόπος εμφάνισης | Πέντε ψηφία οθόνης + αναλογικός δείκτης δέσμης |
| Σύνδεση | M20*1.5, 1/2,1/4 Ή Άλλα |
|---|---|
| Στέγαση | Από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λειτουργία εμφάνισης | Πέντε ψηφία οθόνης + αναλογικός δείκτης δέσμης |
| Υλικό στοιχείων | 304 ss |
| Όρια Πίεσης | Κενό, 0-1000bar |
| Υπηρεσία | ολοκληρωμένη υπηρεσία μετά την πώληση |
|---|---|
| Τύπος Bourton | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 50 χιλιοστά |
| Ποιότητα | 1 έτος |
| συγκόλληση | Επεξεργασία με laser |
| Πεδίο μέτρησης | σαν απαιτήσεις |
|---|---|
| Μέγεθος σύνδεσης | 1/4 ίντσες |
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 χρόνια |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Τύπος στερέωσης | Κάτω ή πίσω τοποθέτηση |
| Τρόπος εμφάνισης | Πέντε ψηφία οθόνης + αναλογικός δείκτης δέσμης |
|---|---|
| Εργασιακή περίοδος | 20- 140 °F (- 6,67 σε 60°C) |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 80 χιλιοστά |
| Περιορισμοί πίεσης | Κενό, 0-1000bar |
| Περιορισμοί πίεσης | Κενό, 0-1000bar |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | Πέντε ψηφία οθόνης + αναλογικός δείκτης δέσμης |
| Εγγύηση ποιότητας | 12 μήνες |
| Εργασιακή περίοδος | 20- 140 °F (- 6,67 σε 60°C) |
| Σύνδεση | M20*1.5, 1/2,1/4 Ή Άλλα |
| Υγρά γεμάτα | - Όχι. |
|---|---|
| Γεμάτο με λάδι | Δεν είναι διαθέσιμο για να γεμίσει λάδι |
| Υπηρεσία OEM | Δέξου το. |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή κλίμακας | Πίεση 0.. 1000 bar |
| Mounting Type | Panel/Surface/Bottom Mount |
|---|---|
| Payment | Various Payment Methods |
| Port | QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO |
| Measurement Type | Pressure |
| Case | Stainless Steel |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 80 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | ψηφιακό μετρητή δοκιμής πίεσης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 63 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |