| Όνομα προϊόντος | Ψηφιακό μανόμετρο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Εύρος πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος θήκης | 100 χλστ |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20℃~60℃ |
| Παράθυρο | γυαλί ή πλαστικό |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0-200°C |
| Πεδίο πίεσης | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Λιμάνι | Τσιντάο, Κίνα |
|---|---|
| Συμπλήρωση | γλυκερίνη ή σιλικόνη ή ξηρό |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Σύνδεση | 1/2 ίντσες NPT |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
| Μέγεθος διακόσμησης | 4 ίντσες |
|---|---|
| Υλικό παραθύρου | Επενεργοποιημένο γυαλί |
| Χρώμα πίνακα | λευκό |
| Μέγεθος της υπόθεσης | 4 |
| Λεπτομέρια | ασφαλές γυαλί ή γυαλί |
| Γεμάτο με λάδι | Διαθέσιμο για συμπλήρωση |
|---|---|
| Υλικό κίνησης | Άλλες χημικές ουσίες |
| Γεμάτο λάδι | γλυκερίνη ή πυρίτιο |
| Υλικό νημάτων | Άλλες χημικές ουσίες |
| Λιμάνι | Τσινγκντάο, Σαγκάη, Νίνγκμπο, Κουάνγκτσοου |
| Πεδίο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 χρόνια |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| ΥΠΟΘΕΣΗ | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Μέγεθος | 80 χιλιοστά |
|---|---|
| Σύνδεση | M20*1.5, 1/2,1/4 Ή Άλλα |
| Υλικό στοιχείων | 304 ss |
| Τρόπος εμφάνισης | Πέντε ψηφία οθόνης + αναλογικός δείκτης δέσμης |
| Περιορισμοί πίεσης | Κενό, 0-1000bar |
| Σύνδεση | M20*1.5, 1/2,1/4 Ή Άλλα |
|---|---|
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Ατσάλι ατσάλι |
| Τρόπος εμφάνισης | Πέντε ψηφία οθόνης + αναλογικός δείκτης δέσμης |
| Υλικό στοιχείων | 304 ss |
| Περιορισμοί πίεσης | Κενό, 0-1000bar |
| Τρόπος εμφάνισης | Πέντε ψηφία οθόνης + αναλογικός δείκτης δέσμης |
|---|---|
| Περιορισμοί πίεσης | Κενό, 0-1000bar |
| Εγγύηση ποιότητας | 12 μήνες |
| Εργασιακή περίοδος | 20- 140 °F (- 6,67 σε 60°C) |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Ατσάλι ατσάλι |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Μέγεθος | 4» (100mm) |
| Πληρωμή | διάφορες μεθόδους πληρωμής |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |