| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Βουνό | Βόλος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης μπαταρίας |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Εγγύηση | 1Y, 1 έτος |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1Y, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης κάλυψης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 65mm 80mm 100mm |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακό μετρητή πίεσης κενού |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 80 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος. | -20°C~60°C |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης διαφραγμάτων |
| Υπόθεση | Ατσάλι ατσάλι |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 χρόνο, 1 χρόνο |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Ψηφιακός μετρητής πίεσης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 100 χιλιοστά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Τύπος εταιρείας | Κατασκευαστής |
| Χρήση | Όργανο μέτρησης |
| Υλικό | χάλυβα άνθρακα, ανοξείδωτο χάλυβα κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Όνομα προϊόντος | μετρητής πίεσης Κίνα |
| Υλικό | Πλήρης ανοξείδωτος χάλυβας |
| Μέγεθος | 80 χλστ |