| Υλικό | από μαύρο ή από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εσωτερική πλαστική σακούλα, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω από την πλευρά. Παλέτα προαιρετική. |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | TT,LC.Alipay.Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 30-50k το μήνα |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Accuracy | ±1.5% Of Full Scale |
| Mounting type | Panel Mount |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Range | 0 - 100Mpa |
|---|---|
| Product name | Pressure Gauge Manometer |
| Fluidcompatibility | Air, Water, Oil |
| Pressure type | Gauge Pressure |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Pressure type | Gauge Pressure |
|---|---|
| Keyword | Pressure Gauge |
| Range | 0 - 100Mpa |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Clamp Size | 50.5mm/64mm |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| Connection | Bottom |
| Oem | Yes |
| Υλικό στοιχείων | 304 ss |
|---|---|
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Ατσάλι ατσάλι |
| Σύνδεση | M20*1.5, 1/2,1/4 Ή Άλλα |
| Περιορισμοί πίεσης | Κενό, 0-1000bar |
| Τρόπος εμφάνισης | Πέντε ψηφία οθόνης + αναλογικός δείκτης δέσμης |
| Over Pressure | 1.5×FS |
|---|---|
| Configuration | Bourdon Tube |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
| Connection Location | Bottom |
| Size | 2.5" |
| Connection Size | 1/2 Inch NPT |
|---|---|
| Flange Size | DN25 (can Be Customized For Other Size) |
| Application | Corrosive And Viscous Media |
| Size | 2.5" |
| Mounting Type | Bottom Mount |
| ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Τρόπος εμφάνισης | Πέντε ψηφία οθόνης + αναλογικός δείκτης δέσμης |
| Μέγεθος | 80 χιλιοστά |
| Εγγύηση ποιότητας | 12 μήνες |
| Σύνδεση | M20*1.5, 1/2,1/4 Ή Άλλα |