| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομασία προϊόντος | μετρητής πίεσης για συνδετήρες από χαλκό |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Μετρητής πίεσης |
| Μέγεθος | 60 χιλιοστά |
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | Γενικός μετρητής πίεσης λειτουργίας |
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | μίνι μετρητής πίεσης |
|---|---|
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | 2225mm |
| Εγκατάσταση | πλάτη |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εγγύηση | 1Y, 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία προϊόντος | μέτρο πίεσης κάλυψης |
| Περιοχή πίεσης | -0,1-100 Mpa |
| Μέγεθος περίπτωσης | 65mm 80mm 100mm |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | όλα τα μετρητά πίεσης από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 100 χιλιοστά |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Ακριβότητα | 10,6% |
| Πεδίο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Παραγωγή της εμπειρίας | 10 χρόνια |
| Αρχική τοποθεσία | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| ΥΠΟΘΕΣΗ | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 50 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από ανοξείδωτο χάλυβα, εσωτερικά από χαλκό |
| Δήμος | 1/4'PT/NPT/G/M |
| Περιοχή πίεσης | σαν απαιτήσεις |
| Μέγεθος | 63 χιλιοστά |