| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος | 2 mm (περίπου 50 mm) |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
| Περιοχή πίεσης | 0~100Mpa,bar,mbar,etc. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Μαύρη ατσάλινη θήκη |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 100 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 60 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Περιοχή πίεσης | Κατασκευάζεται σύμφωνα με τις απαιτήσεις, Mpa, bar, psi, kg κλπ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
| Ονομαστικό μέγεθος | 80 χιλιοστά |
| Ακρίβεια | 1%, 0,5%,00,4%,0.2%,0.1%,00,05% για την επιλογή |
| Εμφάνιση | 4-5 ψηφιακή οθόνη LCD |
| Εγγύηση | 1η |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
| Αρχική θέση | Κατασκευασμένο στην Κίνα |
| Μέγεθος διακόσμησης | 150 mm, ή κατασκευασμένα σύμφωνα με τις απαιτήσεις |
| Υλικό | Μαύρος χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Φόντα | Ανθεκτικό στην υγρασία, Ανθεκτικό στη φθορά, Φιλικό προς το περιβάλλον, Υψηλής αντοχής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πλαστική σακούλα εσωτερικά, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω. |
| Χρόνος παράδοσης | 5-30 ημέρες |
| Υλικό | Χάλυβα |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Πλεονέκτημα | Ανθεκτικό στην υγρασία/Ανθεκτικό στη φθορά/Φιλικό προς το περιβάλλον/Υψηλή αντοχή |
| Φόντα | Ανθεκτικό στην υγρασία, Ανθεκτικό στη φθορά, Φιλικό προς το περιβάλλον, Υψηλής αντοχής |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πλαστική σακούλα εσωτερικά, χαρτοκιβώτιο εξαγωγής έξω. |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρο μετρητών πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Όρος | πλάτη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρο μετρητών πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση | 1 έτος |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Ονομασία προϊόντος | μανόμετρο μετρητών πίεσης |
| Υλικό | Καλυμμένος χρώμιο ορείχαλκος |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |